Imprimeix
Categoria: Actualitat
Vist: 5176

Secció V. Anuncis
Subsecció segona. Altres anuncis oficials

ADMINISTRACIÓ ELECTORAL. 
JUNTA ELECTORAL DE ZONA DE MANACOR

6855 Relació de candidatures presentades a les Eleccions Locals del proper dia 24 de maig de 2015


Elecciones Municipales 2015

Circunscripción electoral: Capdepera

Candidatura núm.: 1. PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. MARIA ISABEL VIVES LIBERAL
2. JOSE MEDINA SUAREZ
3. FELICIANO CASAS GOMEZ
4. MARIA PILAR GARCIA ROSA
5. PAULINO FABA SANCHO
6. DANIEL PASCUAL AHLSDORF
7. ANGELES ESPINOSA TERRASA
8. MARGALIDA SERVERA FERRER
9. DOMINGO CHAPARRO PERERA
10. MARIA DOLORES CUENDA DIAZ
11. JAVIER PRADO FONTAN
12. ELISABET PULIDO BELTRAN
13. MIGUEL INFANTE LLITERAS
14. ESTER JUAN VIVES
15. PEDRO SANSO FLAQUER
16. BARTOLOME GARAU MALPESA
17. ANTONIA BONNIN DANIEL

Suplentes
1. JOSE MARIA AMADOR GRACIA
2. FRANCISCA MARIA FUSTER PEREZ
3. F JAVIER GARCIA JIMENEZ
4. MARIA NURIA FILGUIERAS POSADA


Candidatura núm.: 2. PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. RAFEL FERNANDEZ MALLOL
2. CARMEN CORRALIZA GALLARDO
3. PERE TERRASA HERNANDEZ
4. IVON DANIELA RENAUD MAS
5. JAVIER GARCIA SANCHEZ
6. MONICA VIEJO BECERRA
7. JUAN MERCANT TERRRASA
8. LORENA MOLINILLO MEDINA
9. VICTOR ANTONIO MARTINEZ BAYON
10. ISABEL BLANES GAYA
11. PABLO FRANCISCO VIVANCOS PEREZ
12. BEATRIZ ALEJANDRA GELABERT MARGÜELLO
13. JOSE TERRASA GARAU
14. MARIA MAGDALENA ALBERTÍ GILI
15. JOSÉ UCEDA GONZÁLEZ
16. MARGARITA BÁRBARA FERRER TORRES
17. JUAN JOSÉ GRANDE LÓPEZ

Suplentes
1. CATALINA MOYA MOLL
2. JERÓNIMO ALZINA MAYOL
3. MARÍA LAURA ABRIL HERRERA
4. FERNANDO PEÑALVER VICO

Candidatura núm.: 3. MÉS PER MALLORCA-APIB (MÉS-APIB)

1. PERE FUSTER NADAL
2. (PACO) FRANCISCO GALIAN COSTA
3. LAURA FLAQUER JUAN
4. BERTA LIESEGANG MOLL
5. MARIA ORTS RODRÍGUEZ
6. NURIA GARCÍA CABALLERÍA
7. ANTÒNIA BALLESTER COLOM
8. MATEU GARAU FLAQUER
9. (JUANJO) JUAN JOSÉ PLOU MARTÍ
10. JUAN RAMON ESTEVA CASTRO
11. FRANCESC VIVES GARAU
12. MARGALIDA BISQUERRA GRACIA
13. PERE ALBERT DANÚS MAS
14. CATALINA MARIA SERVERA SERAPIO
15. ROC VIVES MOREY
16. (XESCA) FRANCISCA VICENS CASELLAS
17. AGUSTÍ LLITERAS SUREDA

Suplentes
1. JOSÉ FRANCISCO VERGARA LÓPEZ
2. MAGDALENA NEBOT VAQUER

Candidatura núm.: 4. ES GRUP (EsG)

1. MATEU MELIS TOUS
2. BERNARD BOUTIQUE
3. JAVIER YAÑEZ GARRIDO
4. MARGARITA RICO SANS
5. MARIA PILAR MUÑOZ MARTINEZ
6. MARIA CELESTE ALAMEDA GONZALEZ
7. EMILIO JOSE PACHECHO RUIZ
8. CRISTINA VALERO CANO
9. MARGALIDA RIBOT FLAQUER
10. ALEKO CARRIL SOLIS
11. GUILLEM MUNTANER RIBOT
12. MARTA JUAN ROSSELLO
13. ALMI MUSTAFA DEMIR
14. KARIANNE JOHANSEN
15. DAMIAN GELABERT ROSSELLO
16. MARIA RIBOT MAIMO
17. JESUS MANUEL LOPEZ JIMENEZ

Suplentes
1. MARIA PILAR SANCHEZ MUÑOZ
2. ANTONIO JUAN SALOM

 

Candidatura núm.: 5. GUANYEM CAPDEPERA, L,ESQUERRA UNITÀRIA (GUANYEM CAPDEPERA)

1. LUCIA GUTIERREZ PANAL
2. JORDI BOU SOGAS
3. JONATHAN AXEL ROMANO
4. CONCEPCION SANCHEZ PORTILLO
5. FRANCISCO DIAZ HERNANDEZ
6. ISABEL MEGIAS JARAMILLO
7. DEOGRACIAS CASTELLANOS CASTILLA
8. BARTOMEU MIQUEL SALORT BUENAVENTURA
9. ANDRES RUIZ RODRIGUEZ
10. AIDA TORRES ROMERO
11. AINOA TORRES ROMERO
12. AMADOR ARCADIO MONLLO DIEGUEZ
13. GRACIA SANTIAGO MORENO
14. SONIA CONTRERAS CAÑAS
15. ANTONIO RODRIGUEZ URBANO
16. GONZALO MORANT SCHNITZLER
17. JUDIT LOZANO GUITERREZ

Suplentes
1. LUIS MIGUEL BERNAL GUTIERREZ
2. DEBORAH THEISEN

Candidatura núm.: 6. EL PI - PROPOSTA PER LES ILLES (EL PI)

1. FERNANDO DAVID MARTINEZ COLOM
2. BERNAT ARTIGUES VICARIO
3. JAIME TOUS PELLICER
4. MERCEDES GARAU RUSSO
5. ISABEL FERNANDEZ GELABERT
6. DANIEL CARRIL SANTOS
7. BERNAT GALMES SOLIVELLAS
8. MARIA DEL MAR BRUNET RICO
9. BORJA RODRIGUEZ CUMBRERAS
10. OLGA GONZALEZ CARBALLO
11. JULIO PARRA BUSQUETS
12. CARLA PASCUAL FERNANDEZ
13. MISAEL MORATE MARTIN
14. ANTONIA MARIA FERRER MANJON
15. GABRIEL JOSE PASCUAL MORENO
16. MARIA ISABEL LLERA OTERO
17. RAFAEL PAEZ GADRIL

Suplentes
1. CARMEN NEGRE CORRALIZA
2. DAVID MARTIN JIMENEZ
3. EZEQUIEL FRANCISCO ORO COLOM
4. JOAQUINA GARCIA SOS


Informació BOIB